Hello darkness, my old friend

31. ledna 2018 v 19:19 | Yoonie |  //daily
Well... here we go again...Bude to už nějaký ten pátek, co jsme buď já (Yoonie) nebo sestra (Sojeong) zde něco přidaly. Přesněji řečeno 4 roky... což pochybuji, že za tu dobu tu je ještě někdo, kdo si nás pamatuje, lol. Ale tak myslím, že to je jen dobře (lets burn all those remains of that dark past, please).
Po dlouhém a dlouhém debatování o osudu tohoto blogu (probíhalo to asi takhle: "Zkusíme psát znova?" "Ale jo, zkusíme") jsme se rozhodly, že to tu odstartujeme s novým kabátem a novými... řekněme tématy. Čtyři roky je dlouhá doba a naše zájmy a názory se hodně změnily, což se odrazí v naší budoucí 'tvorbě'.
Revolution-jp blog... když jsme začínaly, tak se zde vše točilo kolem Japonska (proto 'jp'), což teď nebude tak nějak aktuální, protože většina naší pozornosti se přesunula do Jižní Koreje. Sure, stále chci pokračovat v recenzích na mangy, ale to už bude spíše jen z nostalgie.
Mým hlavní zameřením je teď K-pop a fanfictions (= povídky), které píšu teď už nějak přes rok... ne příliš uspěšně, but well, I have to start somewhere, right?? (~˘▾˘)~
V každém případě i když se snažím psát, tak vždy budu spíše 'čtenář' než 'autor', takže než abych sem dávala svou half-assed tvorbu (kterou zveřejňuji tady a tady... kdyby někdo byl zvědav lol, menší reklama se sem musela vloudit), tak místo ní občas vydám 'doporučení' mých oblíbených FFek. Samozřejmě budou všechny v Aj - česky jsem už hooodně dlouho nic nečetla (ani nic pořádného nenapsala). Což... nebyl zrovna dobrý nápad, protože teď mám problém vůbec napsat tento článek 'smysluplně' a taky aby z každé věty nebyl česko-anglický miš maš. Such big feat. *Proud of herself*

Anyway, tento blog bude prakticky velký mix všeho možného, ale největší část bude věnována právě Jižní Koreji a vše kolem ní. K-pop, Korean dramas, korejské hry (okey, jen MM, ale sakra, I love that game), manhwy, etc. ~(˘▾˘~)

Still here even after reading all of this?
Well then...
Welcome to hell. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ah. Geeze. Nope. Tohle bylo cringe-worthy...
Nechám to tady. I love cringey things. -3-
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama