Slunce je tady a s ním vocaloidi!

5. dubna 2014 v 21:03 | Sanny |  Sanny Diary
Ahoojte :3, tak se ozývám. A zase po pěkně dlouhé době, ale vsadím se, že už jste si zvykli. :3 Komu by se, ale chtělo něco dělat, když je venku takové vedro? (Hai, hai, najdou se nějací lidé, ale já jednou z nich nejsem~)

Prohlašiju Slunce vinným ve všech bodech. -_- !!

Když už jsme narazila na to horko. Co máte raději? Teplo, nebo zimu? Já teda raději zimu. Ne, že by mi teplo vadilo o velkých prázdninách, to ne, o nich jsem ráda za sluníčko, protože můžu zajít k vodě. Ale jako, proč musí svítit, když je školní rok? QwQ To pak musím přemýšlet co na sebe Q_Q (ano, jak inteligentní vysvětlení, proč nemám ráda teplo ve školním roce). Chňo, ale neříkejte, že takové problémy nemáte taky? Já mám většinu oblečení na doma či ven (zvlášť, když se jedná o oblečení na léto) a teď babo raď, co si obléct, aby se člověk neupekl, ale zároveň, aby na něj nekoukali lidé, jak na vandráka (ne, že bych to nějak řešila, ale nechci přilákat pozornost učitelů... :3).
A teď k tomu, proč jsou v nadpisu i vocaloidi...
No, včera mi nee-chan poslala úplně boží MMD, ve kterém byl Kaito a někteří další vocaloidi mužského pohlaví (pokud to někoho zajímá, tak to bylo toto MMD, ale varuju, že je to menší shonen ai~). Mňo a mě to celkem zaujalo, protože jsem si do té doby myslela, že vocaloidů je jen 7 (prosím neházejte kameny, já za to nemůžu, že jsem se o to dříve nezajímala QwQ). Nakonec to skončilo tak, že jsem si do doby než jsem šla spát pouštěla vocaloidy. A naprosto jsem se zamilovala do Gakupa! :3 :3 Je naprosto boží s fialovými vlasy! :3
Tak to tak vypadá, že u mě a nee-chan nastala doba vocaloidů, ne že by nám to vadilo~.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama