One large gomenasai! (>.<)

16. března 2014 v 21:40 | Yumi-chan15 |  Yumi Diary
Omlouvám se, omlouvám se a ještě jednou se omlouvám! Celý týden jsem tady nebyla, i když jsem měla tolik možností tady napsat nějaký článek, nebo recenzi. Je pravdou, že jsem za ten týden stihla dokoukat celý Fairy Tail (na který aktuálně píšu recenzi) a našla mnoho dalších anime, které se mi hodí na psaní recenzí, ale je jasné, že ten čas měl patřit blogu a já ho proflákala na shiraii a jinde (ani k manze jsem se nedostala, jde to se mnou od desíti k pěti QwQ). Bohužel mám ale zlé novinky, od příštího týdne od čtvrtka nebudu mít čas, takže mě od středy do soboty tady neuvidíte (a možná ani tu sobotu ne). Určitě ale budu chodit na vaše blogy a budu aktivně komentovat, jak jen to půjde.

(=°q°=) Můj, můj, můj a nikomu ho nedám! :3 Yeah Yumík má slabost
pro tuto sadistickou uklízečku (=^3^=)

Už teď nemám co více vám napsat, ale jelikož tohle má být výkec, tak se vám pochlubím. Od minulé soboty mám doma kočku^^ Už jste o ní mohli číst v About admin, ale pravdou je, že ji mám sotva devět dní. Bohužel ji nemám od kotěte, je jí dva a půl roku, takže si musí zvykat na nové prostředí. A upřímně, ty první dva dny.... už nikdy nechci zažít. Myslela jsem totiž, že asi příjdu o ruku tím, jak hrozně jsem ji měla doškrábanou (a jelikož jsem neměla po ruce žádnou desinfekci ani alpu, musela jsem použít parfém /taky desinfekce, ale v nejkrajnějších případech, sůl jsem nechtěla riskovat, ta fakt bolí/). Ale teď už se to zlepšilo a konečně jsem si vysloužila její náklonost :3 :3 Proto mám raději kočky, psovi stačí hodit suchar a už vás láskou může... no víte co myslím... Ale kočky to je jiná kategorie, ty na sebe nenechají sáhnout pokud sami nechtějí.
Zítra snad přidám tu recenzi na FT, protože jsem to slíbila sestřičce. Neslibuji nic, ale ta recenze do středy stoprocentně bude. Snad budu mít náladu psát i jiné články, no povězte sami, koho by bavil koníček, ze kterého se stane povinnost?
 


Komentáře

1 beepinka beepinka | Web | 17. března 2014 v 9:33 | Reagovat

To bude dobrý,určitě se stane tvým parťákem ^^)/ musí si jen zvyknout :3 jak jsi k ní přišla?:) Jooo přesně..kočky vedou! psi...ne! xD jinak nic se neděje ^^ když sem nechceš jít tak nechoď..důležité je se do toho nenutit ;) pak to jde totiž do kytek a já nechci,aby jsi s blogováním přestala :3! Jinak děkuju,moc jsem si to užila a nějaké fotky mám ;) + i plakát xD

2 beepinka beepinka | Web | 17. března 2014 v 11:53 | Reagovat

Jo..mám fakt docela zvláštní cestu,jak jsme se k tomu dostala xD Jooo Yaoi in real life podporuji taky ;D

3 Darlie-m Darlie-m | 18. března 2014 v 17:54 | Reagovat

hmmm hmmm hmmm... ktovie prečo len nemá čas :D moment, mačka... fredky? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama