Hola hej, jsem zpět~

8. března 2014 v 0:28 | Sanny |  Sanny Diary
No, takže na úvod se omlouvám za svou až nekřesťanskou neakitvitu. Tento týden jsem nepsala články, jelikož jsem na intru neměla netbook. Měla jsem ho totiž šíleně pomalý, a tak ho taťka vzal ke svému kamarádovi, jestli na to nekoukne.
A vualá~ netbook funguje a dokonce je i rychlejší. =3
Mno tak to je omluva za tento týden... minulý týden jsem mohla psát, ale jsem ještě línější než nee-chan, taaaakže jsem se prostě k napsání článku nedokopala. Já vím, je to se mnou hrozné. Budu se pokoušet být více aktivní, ale... hrocha na břeh nedostanete, pokud tam nedojde sám (aneb Sanny zkouší moudračit~).

Já alá hroch... v roli ženské s plácačkou si představte naštvanou
nee-chan, která se mě snaží dokopat k článku.

Chjo poslední týdny je to hrozné. A víte proč? Mám akutní nedostatek materiálu na čtení! Jelikož momentálně jedu jen na mangách a dávám si už půl roku od anime pauzu, tak mám pocit, že jsem za ten čas přečetla snad všechny mangy, které by mě mohly zajímat. Znáte taky ten pocit? Sjíždíte si takhle seznam mang a najednou zjistíte, že každou druhou jste četli, nebo vás nezajímá obsah. Jako Yumi mi už dlouho radí, ať zkusím přejít zase na anime, ale nějak mě to neláká >_<.
Neznáte někdo nějakou dobrou, akční (nejlépe supernatural~), né moc známou mangu? Hai, hai promiň nee-chan, že si tu z toho dělám poradnu. Ale já jsem fakt zoufalá Q_Q.
Hmmm, na konec oznámím dobrou zprávu. Mám v plánu napsat další recenze. Stoprocentně je neslibuji, ale mám už v hlavě dvě mangy, na které bych chtěla udělat recenzi. No tak, to je pro dnešek vše. Ciao Ciao! =3
 


Komentáře

1 Kimesuke Kimesuke | Web | 8. března 2014 v 17:04 | Reagovat

Jsem rád, že jsi tu ^^ A taky že máš opravenej ntb :3
Nyom a co se týče mang o.o tak tu jich je vážně hodně http://www.mangago.com/
Jenom jsou v angličtině, ale to si myslím, že vadit nebude :"D já tam čtu po nocích Yaoi povídky :3 >>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama