Pár slov pro začátek tady...

9. února 2014 v 21:03 | Yumi-chan15 |  Yumi Diary
Jsem ráda, že jsem konečně mohla dodělat tento blog, jelikož ta měsíční pauza mi opravdu prospěla. Pokud jste byli na mém minulém blogu, tak teď musíte počítat s tím, že se můj čas pro blogy bude trochu tenčit (a Yumíka to dělá smutného Q.Q). Budu se snažit psát na oba dva, ale bude to, slangově řečeno, záhůl. Jenže, stejně teď nic jiného nedělám, pololetí je za námi a abych byla upřímná, ven moc nevycházím z důvodu chladného počasí (nejsem stavěná na zimu, a to jsem se narodila v lednu =.=).

Chladné počasí v Únoru, snad nebude sněžit jako minulí rok na jaře... Q.Q

Určitě se ale musím připravit na volno od 15.2. do 23.2., kdy budu sledovat hodně anime, abych pro vás měla o čem psát tady i na mém původním blogu. Už mám vyhlídnutých několik anime :3
A ještě pro informaci! Je zde nová spoluadminka Sanny, kterou mám ve zvyku volat Sensei nebo Onee-chan/san/sama... jak se mi to hodí. Ale nemyslete si že je starší než já, je to naopak, dokonce jsem i vyšší (nesnáším když je někdo vyšší než já, nevím proč ale prostě to nesnesu^^). Je to dlouhá historie, proč ji tak oslovuji, ale je to sranda a navíc zdarma >.> Byla bych ráda za její podporu, protože na Blog.cz je nováček. Ale je s ní sranda, takže její články budou určitě dobré.
Blog stále ještě ale není úplně hotový, chce to trochu trpělivosti s články. Tak nám držte na začátku palce! :D
 


Komentáře

1 LussAssín LussAssín | 10. února 2014 v 10:47 | Reagovat

Chladné počasí v únoru? O.o Vždyť je na slunku 20 stupňů. :D
Ale jinak držím palce ať se vám s novým blogem daří ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama