Oh "shit" je tu pondělí

10. února 2014 v 20:15 | Sanny |  Sanny Diary
Rozhodla jsem, že napíšu můj oficiálně první článek tady na blogu (když nepočítám úvod).
Jelikož je začátek týdne, tak jako každý aspoň trochu snaživý středoškolák (hai, hai, nejen on) musím do školy, tak vám napíšu něco z mého školního dne.

Škola z mého pohledu, když k ní přicházím~ Q_Q

Jako každé otravné pondělky i dnes jsme měli do půl třetí (no koho by to nenaštvalo, hned na začátek tak dlouho být ve škole -_-), ale úspěšně jsem dnešek nějak přežila.
Jako první jsme měli literaturu. Není to pro mě zrovna oblíbený předmět, jelikož musím mít mobil v tašce. Ne, že by nám je dovolili v jiných hodinách, ale češtinářka má oči všude a pokud mobil najde po druhé, tak letí do koše. A já mám tu smůlu, že už ho jednou u mě našla. Takže musím přetrpávat hodinu bez mangy (je to strašné utrpení pro manga maniaka jako jsem já Q_Q).

Já, když nemůžu mít mobil na lavici, yeah jsem závislák~

Další na seznamu je fyzika a matika.
Ve fyzice jsme psali písemku, ani nevím na co přesně byla... bůh požehnej tahákům. Díky takové blbosti jako je písemka, jsem zase musela být hodinu bez mangy Q_Q.
Už jsme myslela, že budu mít zkažený den, ale naštěstí vše zachránila matika společně s dalším dílem, který vyšel u The Gamer (skvělá manhua, doporučuji přečíst! :3).
Ne, že by hodina matematiky byla nějak extra nudná, myslím, že jsme tam brali nějaké vzorce s mocninou na třetí, ale koho by zajímalo, co berou, když by vyšel nový díl jeho oblíbené manhuy? Odpovím sama, nikoho~.
Konečně se dostávám k "nejočekávánějším" hodinám pondělka. Tři hodiny laboratoří.
Laborky mám ráda, ale strašně mě štve, jak nás na začátku zkouší z postupů. Zvlášť když se ty postupy vůbec neučím. Chápu, že si musí bý jistá, že to umíme. Ale prostě se to nechci učit nazpaměť! -_-
Dnes jsme dělali dva pokusy. Neutralizaci a změny rychlosti chemické reakce při vyšších teplotách. :3 Jelikož jsme měli málo zkumavek, které jsme potřebovali na tu rychlost (byly to nějaké spešl velké zkumavky) a jelikož já se strašně loudám, tak na mě nezbyly. Takže stačilo jen, když jsem udělala neutralizaci. A pak čekala jestli se mi to na vodní lázni zahustí. :3
Nezahustilo, takže to budu muset ještě dělat v příštích laborkách. Ale byla to pohodová hodina.
Jen jsem furt měla problém s biretou, která se mi pořád ucpávala -_- (kdo neví, co to je, tak jak by řekla Yumi, ať si to "vygooglí" :3).
Ale, abych to nějak ukončila, tak prohlašuji, že jsem došla na intr bez toho, abych někoho zranila (tak fajn přiznávám, sebe jsem poranila), něco rozbila nebo vyhodila do povětří. Úspěch!

Hohoo, tak nakonec budu hodná a dám vám ukázku, co je to bireta, je to to
růžové ve stojanu. :3
 


Komentáře

1 luc luc | Web | 10. února 2014 v 20:30 | Reagovat

paráda :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama