How about hockey and Sochi 2014? | Short crap

14. února 2014 v 15:17 | Yumi-chan15 |  Yumi Other
Pro úplné rozlišení klikněte ZDE, prosím nekopírujte a nijak neupravujte.

Hlásím se vám po dnešní výhře Česka nad Lotyšskem v ledním hokeji! :D (yumiki strašně fandí hokeji, jen pro info :3) Protože jsme ve středu prohráli se Švédy 2:4, zpravili jsme si reputaci stejným skórem ale s jedním výrazným rozdílem. Vyhráli jsme my! :D
No a ze samé radosti (a menší dohody) jsem udělala obrázek v záhlaví článku, ku příležitosti cosplaye, který plánujeme s kamarádkami na AF.
Celkově bych ten dnešní výkon na ledě hodnotila kladně, i když první gól dalo Lotyšsko. Dokázali jsme to vyrovnat a odrážet střely, a řekla bych že jsme si v poslední třetině "hezky" udrželi náskok. Zítra hrajeme proti Švýcarsku, takže začínám mít pochybnosti :D Zajímal by mě váš názor na letošní zimní olympiádu, a na hokej samotný^^

Inforamce o České hokejové reprezentaci pro zvědavce ZDE.