Ares | ㅡ무ㅗㅈㅁ

11. února 2014 v 17:47 | Sanny

Příběh manhwy se odehrává v zemi zvané Chronos. Touto zemí se potlouká mladý šermíř jménem Áres.
Jednou, když takhle zavítá do jednoho nedůležitého města, tak uvidí plakát, který má za úkol nalákat, co nejvíce lidí k Templářským Námezdníkům; žoldácké skupině, která se nechává najímat do bojů po celé zemi.
Našeho hlavního hrdinu zaujme, jídlo zdarma, které je tam napsané, proto si řekne, že se k nim přidá. Ale, ještě dřív, než se tam vydá, tak se při "rvačce" (rozumějte tím, že jeho protivníci skončí rozsekáni), v jednom hostinci, seznámí s jeho budoucím nejlepším přítelem. Když oba zjistí, že mají namířeno na stejné místo, tak jsou samozřejmě překvapení, ale rozhodnou se k templářům dojít spolu.
Od toho dne začíná Áresův život jakožto námezdníka plný bojů, zrady, přátelství a možná i lásky.

Můj názor:
Tahle manhwa je podle mě naprosto jedinečná. Ať už svým humorem, rychlým dějem a nebo reálností s jakou umírají nepřátelé (či spojenci).
Jak jsem zmínila v předchozí větě, není zde nouze o umírání či boje. Težko v ní budete hledat romantiku (je pravda,když se budete snažit, tak ji možná najdete), za což jsem ráda, protože by jí to jen uškodilo.
Kdybych měla vyjmenovat hlavní charaktery, tak by to byl Áres, Michael, Baruna a Gohu. První tři jsou šermíři, jak se patří, kteří si bojováni užívají a s nepřátele zabíjí bez lítosti ve tváři. Gohu je zbabělec, který se k templářům přidal, aby si splnil sen (jaký, to si budete muset přečíst, stop spoilerům! ^^). Další důležité postavy budou postupně v příběhu přibývat, mezi nimi bude například Helena, Ariadne, generál Ikarus nebo němý lučištník Robin.
Postava, která mi zde vadí je Ariadne. Nechci spoilerovat proč, ale prostě se mi nelíbí její povaha a činy. Proč se vždy hlavním hrdinům líbí holky, které nemám ráda?
Jediné, co by se mohlo některým čtenářům nelíbit je kresba. Je celkem jednoduchá a někteří nároční čtenáři by mohli tohle dílo zahodit, jen kvůli ní. Já říkám nedělejte to. Je škoda přijít o přečtení takové skvělé manhwy, jen kvůli tomu, že nemá nejlepší kresbu.

Autor: Ryum Geum Chel
Rok vydání: 2001
Počet kapitol: 205 (ukončené)
 


Komentáře

1 beepinka beepinka | Web | 13. února 2014 v 11:09 | Reagovat

Tak o tomhle jsme ještě neslyšela,ale možná někdy zkusím :) i když mě to bohužel na 100% nezaujalo :3 :)
jinak děkuju moc za blahopřání ^^)/

ps: krásný dess *-*!!!!<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama